×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران یکدوره کلاس سلامت معنوی (بصورت آموزش تصویری وعملی احکام نماز بیماران) با همکاری ستاد اقامه نماز مازندران در سالن همایش های مدیریت درمان اجتماعی استان در قائمشهر در تاریخ ۹۸/۱/۲۷ برگزار گردید.

این همایش در قالب کارگاه آموزشی طرح سلامت معنوی که با حضور پرستاران وبهیاران و کمک بهیاران ورابطین اقامه نماز بیمارستانهای تامین اجتماعی استان با محوریت دکتر قربانی مجری طرح سلامت معنوی با هدف آشناسازی کادر پرستاری وبیماران با احکام وآداب اقامه نماز در شرایط خاص بیماری وآسان سازی اقامه نماز برای بیماران با تجهیز اطاقها به امکانات واقلام عبادی مورد نیاز که به صورت عملی برای آشناسازی کادر پرستاری وبیماران با احکام اسلامی وآداب نماز وعبادت در شرایط خاص بیماران که از اهداف اصلی این کارگاه بوده است پرداخت. در ابتدای همایش از طریق معاونت محترم درمان تامین اجتماعی مازندران به حاضرین خیر مقدم گفت وحضور آنان را به این کارگاه قدمی کوچک در آشناسازی بیماران به احکام اسلامی عنوان کرد.

آنگاه دکتر عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران بعد از حمد وثنای خداوند و تشکر از دست اندرکاران این همایش بالاخص آقای دکتر خورشیدی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان به تشریح طرح سلامت معنوی پرداخت ، ایشان یکی از نیازهای جامعه امروز را معنویت وتوجه دادن انسان به آموزه های دین مبین اسلام وایمان به خداوند را مهم ترین عامل در چگونگی حیات بشری دانست ، چرا که انسان در همه احوال به معنویت واحکام دینی بالاخص نماز احتیاج مبرم دارد. مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه به تاریخچه این طرح در استان پرداخت که با اجرای این طرح وکمک پرستاران بتوان به صورت تئوری وعملی با احکام فقهی در دورن نقاهت بیمار در بیمارستانها کمک کرد.مدیر ستاد اقامه نماز در پایان ضمن قدردانی از آقای دکتر قربانی ومدیر یاور نماز کشور آقای شکوری که در اجرای این طرح در سطح کشور تلاش مضاعفی دارند قدردانی نمود. در ادامه آقای شکوری مدیر یاور نماز کشور به تفصیل در خصوص اجرای طرح در سطح کشور سخنان مبسوطی را ارائه نمودند ، در ادامه دکتر قربانی ضمن تدریس تصویری وعملی احکام نماز بیماران در بیمارستانها به سوالات پرستاران در زمینه فوق الاشاره پاسخ داده اند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false