×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

جلسه تشریحی اقامه نماز جماعت و گروه های امر به معروف با محوریت گرامیداشت اقامه نماز جماعت در ادارات و سازمان ها و فریضه ارزشمند امر بمعروف و نهی از منکر در سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری برگزار شد.
جلسه تشریحی اقامه نماز و گروه های امر به معروف به میزبانی سازمان پسماند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ جلسه تشریحی اقامه نماز جماعت و گروه های امر به معروف با حضور حجت الاسلام ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز استان مازندران، نمایندگان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و شهرستان ساری، سرپرست سازمان، معاونین شهرداری ساری، شهرداران مناطق و مدیران عامل سازمان های تابعه با محوریت گرامیداشت اقامه نماز جماعت در ادارات و سازمان ها و فریضه ارزشمند امر بمعروف و نهی از منکر در سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تکریم این جلسه بیان کرد: همان طور که تیم مدیریتی یک شهر به آسیب شناسی و رفع مشکلات سخت افزاری یک شهر می پردازد یقیناً در حوزه نرم افزاری و فرهنگی باید توجه بیشتری نشان دهد.
دبیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد: تفکر غلط غالب در جامعه امروزی این است که دین نمی تواند جامعه را مدیریت کند و برطرف سازی این تفکر غلط وظیفه ماست.
وی گفت: توجه به فریضه اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ارگان خاص و نهاد مشخصی نیست، بلکه این مهم وظیفه هر یک افراد جامعه است.
دکتر ابراهیمی اظهار کرد: یک فرد مبلغ خانواده خود، جامعه و محیطی است که در آن کار می کند و مدیران می توانند تأثیر بسزایی در اشاعه این فرهنگ در مجموعه تحت مدیریت خود باشند.
در ادامه این نشست سرپرست سازمان مدیریت پسماند، موضوع نماز در ادارات را پر اهمیت دانست و اظهار کرد: دین پایه و اساس نظام یک جامعه است و اعتقاد به فرایض دینی پشتیبانه پیشرفت یک جامعه می باشد.
عباس رجبی ادامه داد: فرایض دینی همچون نماز اگر از اعتقادات مسئول و یا مدیر یک مجموعه باشد تبدیل به یک موضوع مهم در سازمان گشته و این خود مسبب اشاعه آن فریضه در آن مجموعه می گردد.
وی اذعان داشت: اهمیت به مسئله مهمی همچون اقامه نماز جماعت و توجه به زمینه سازی در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر آن در یک مجموعه باید در دستور کار مدیریت آن مجموعه قرار گیرد.
همچنین در پایان این جلسه حاضرین به اقامه نماز جماعت در سازمان پرداختند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false