×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ آبان - ۱۳۹۷  
true
false

 

به گزارش ستاد اقامه نماز مازندران حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی ضمن حضور در گردهمایی روحانیون طرح هجرت که از طرف سازمان تبلیغات اسلامی استان در شهرستان محمود آباد برگزار گردید .

درسخنانی به اهمیت تبلیغ دینی و رسالت روحانیت بویژه دراین  موقعیت زمانی پرداخت و مقان و جایگاه این بزرگواران راکه درسطح روستاها مستقرند وخدمت می کنند راارج نهاد .وسلامت یک جامعه رابه نقش واستحکام خانواده دانست  وعنوان کرد  اهمیت این مسأله از آن جا  ناشی میشود که تربیت یک امر درونی است نه بیرونی .یک امر اکتشافی است نه اکتسابی . لذا خانواده باید زمینه را فراهم کند که میل فطری کودک پرده برداری نموده و حقایق فطری دینی اورابه ثمر رساند.

اگر خانواده بدون روش های روان شناختی  دین را مطرح کند موفق تر است تا اینکه بخواهد با تکنیکهای  رفتار و روشهای روان شناختی وازروی عادت شرطی سازی و حتی محرک های خوشایند این فطرت ناب رادست کاری نماید واین درصورتی میسور است که خانواده این بصیرت وآگاهی را داشته باشد. وازتکامل وتعادل وپویائی برخوردار باشد وسلیقه ها و رویکرد ها را بشناسد و اعتماد سازی کرده و از افراط وتفریط پرهیز نماید بویژه درامر تربیت دینی و ترویج فرهنگ نورانی نماز

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان به برنامه های آموزشی و فرهنگی وارزشیابی و نظارت وکلاٌ سیاست ها وفعالیتهای ستاد اقامه نماز پرداخت ورفع موانع رابااحساس مسئولیت پذیری همگانی ممکن دانست و به سوالات و پیشنهادات مطرح شده راهم مورد توجه قرارداد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false